Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zasloužený debakl ve venkovním zápase

17. 10. 2016

Zasloužený debakl ve venkovním zápase

FC Ivančice– FC Bučovice 7 : 0 ( 5 : 0 )

Sestava: Holásek T.- Kachlík M. , Hanousek (C), Kachlík Tom, Handlíř- Legner, Vágner,  Nový O., Nový M. (46. Němec)-  Kuklínek, Bil

     Způsob hry a nasazení našich hráčů v sobotním odpoledni neodpovídalo úrovni krajského přeboru. Nehledejme výmluvy, že již k tak početné marodce přibyli další dva hráči, ale v tomto mistrovském zápase se v našem dresu nenašel jediný hráč, který by od počátku tohoto špatně se vyvíjejícího zápasu  našel v sobě špetku bojovnosti a nasazení a chtěl se doslova porvat o výsledek. Prostě jednoduchou, důraznou hrou „zezadu“ se snažit o nějaký povedený brejk… Jako bychom odvahu nechali v autobusu a bojovnost v kabině. Laxní hrou bez osobních soubojů od úvodního hvizdu jsme si o tento příděl hlasitě řekli.

     Kdo přišel na sobotní zápas v osmé minutě, přišel o tři branky. Bohužel, všechny v naší síti po hrubých a naivních chybách. Touto ležérní hrou naši hráči, jako by se uspokojili předchozími zdařilými pěti zápasy, doslova soupeři darovali výhru. Jako by si hráči FCB přišli jen zahrát. Váhavou rozehrávkou přes celou šíři darujeme presujícímu hráči první branku, u druhého gólu se několik našich hráčů dívá, jak soupeř doráží míč z malého čtverce do sítě a třetí gól dává neobsazený domácí hráč na desítce po centru a předchozí naší ztrátě míče u půlící čáry…Prostě v sobotním odpoledni na zrekonstruovaném stadionu nic na naší straně nefungovalo. Do poločasové přestávky jsme umožnili ivančickým vstřelit další dvě branky.

   Ve druhém dějství jsme chtěli zmírnit výsledkový debakl. Bohužel, zůstalo jen u přání. I když jsme se do nějakého útočného náznaku dostávali, naše nepřesnost a bázlivost byla zřejmá. Přesto si domácí i zásluhou svého důrazu vytvořili další šance. Naši hráči byli u všech soubojů pozdě, nedůrazní nebo se soubojům vyhýbali. Proč, to ať si nestranný fanoušek vyhodnotí sám. I přesto, že domácí celek ze svého výkonu ve druhé periodě slevil, ještě nám na cestu přibalil dvě branky. Tento výkon a výsledek by měl být varovným mementem do zbylých třech podzimních kol. V příštím kole nás čeká před domácími fandy důležitý záchranářský zápas nevyzpytatelný celek z Moravského Krumlova. V tomto utkání chceme sobotní debakl odčinit a proto nás přijďte povzbudit v hojném počtu.