Jdi na obsah Jdi na menu
 


V zápase plna šancí další tři body z domácího trávníku

12. 4. 2016

V zápase plna šancí další tři body z domácího trávníku

FC Bučovice- TJ Moravan Lednice 4 : 2 ( 2 : 1 )

Branky: Svoboda a Bil 2 x

Sestava: Hanák- Kachlík M. , Holásek, Mikulášek, Chalabala- Legner,  Kachlík T. ©, Jeřábek (56. Handlíř), Němec (81. Koudelka), Bil - Svoboda (68. Chadima)

   Nedělní zápas přinesl gólové dostihy s mnoha zahozenými šancemi. Zbytečnými chybami jsme tehdy, když mohl být zápas výsledkově rozhodnut, inkasovanými brankami nebezpečného soupeře postavili na nohy. I přes řadu neproměněných šancí se domácímu týmu podařilo vždy odskočit na uklidňující náskok a navléknout další korálek v podobě domácí výhry. Vyznavači útočného fotbalu mohli odcházet z tohoto mače spokojeni. Ale pěkně popořádku.

   Utkání začalo kvůli technickým problémům s dvacetiminutovým zpožděním. Hosté čekáním na úvodní hvizd v nevlídném počasí zřejmě prochladli, protože než se zahřáli, v 10. min. prohrávali 2:0. To když se ve 4. min u lajny uvolnil Martin Bil a pravačkou nacentroval míč na hlavu Dušana Svobody, který se zblízka nemýlil- 1:0. Domácí branka nakopla a pokračovali v aktivní hře. Odměna přišla v 10.min- Lukáš Jeřábek vysunul českou uličkou Martina Bila, který tváří v tvář brankáři nezaváhal a zvýšil na 2:0. Místo, aby naši hráči rozhodli zápas hned v jejím úvodu, své „gólovky“ Bil a Legner „zazdili“ a tím soupeře postavili na nohy. Ten se osmělil, několikrát bylo rušno v našem vápně, ale obrana v čele s Hanákem fungovala bezchybně.  I když měl soupeř územní převahu, domácí hráči zlobili brejky, které nevyužili. V této fázi se hrálo „nahoru dolů“. Když převaha soupeře uvadala a zdálo se, že se do kabin půjde za dvoubrankového vedení domácích, přišla nepochopitelná minela Chalabaly a soupeř Holešínským snížil- 2:1.  Poločas se dohrál již v klidu.

   Hosté šli do druhého dějství s odhodláním zápas otočit, ale na dlouhou dobu je zmrazil její úvod. Ve 47. min se po dlouhém odkopu nedomluvili hostující brankář s obráncem a Dušan Svoboda snad natřikrát rozjásal prochladlé ochozy- 3:1. V této fázi hráči Bučovic mohli utkání rozhodnout z brejků, ale několika šancemi po územní převaze hostů jsme někdy lehkovážně pohrdli. Nejprve domácí nastřelili tyč při závaru po standartní situaci, poté Svoboda v sólu nepřelstil hostujícího brankáře, pak Bil napřed po krásné kombinaci přestřelil soupeřovu branku a chvíli poté nastřelil po sólu tyč. K jeho nevyužitým šancím se s gólovou akcí přihlásil Chadima, ale bez kýženého gólového efektu. Hosté, kteří se dále tlačili za snížením, byli gólově odměněni. To se v 77. min u pravé lajny prosmýkl lednický záložník, přízemním centrem našel střelce Holešínského, který přes domácího obránce doslova protlačil míč do branky přes Hanákovy prsty a snížili na 3:2.  Ale o sedm minut později bylo na tribuně opět veselo. Marek Kachlík vyslal křižnou přihrávku přes beky do sóla Martina Bila, který tentokrát nezaváhal a zvýšil na 4:2. I když se hosté dostali ještě do jedné gólové šance, kterou Martin Hanák skokem pod nohy zneškodnil, konec zápasu se již v klidu dohrával. Domácí fanoušci vyznávající útočný fotbal s množstvím vstřelených branek mohli odcházet z nedělního vítězného zápasu spokojeni.

       Kachlík Ladislav, trenér FC Bučovice: „Čekal jsem, že nás čeká kvalitní celek s výbornou ofenzivou, ale mužstvo Lednice mě trochu zklamalo asi díky absenci několika hráčů. Naši borci k zápasu přistoupili od začátku zodpovědně a zaslouženě vyhráli. Na rozdíl od zápasu ve Veselí jsme chytli oba úvody poločasů a okořenili je brankami. Zápas se musel líbit divákům díky ofenzivní hře obou týmů.

V zápase plna šancí další tři body z domácího trávníku

FC Bučovice- TJ Moravan Lednice 4 : 2 ( 2 : 1 )

Branky: Svoboda a Bil 2 x

Sestava: Hanák- Kachlík M. , Holásek, Mikulášek, Chalabala- Legner,  Kachlík T. ©, Jeřábek (56. Handlíř), Němec (81. Koudelka), Bil - Svoboda (68. Chadima)

   Nedělní zápas přinesl gólové dostihy s mnoha zahozenými šancemi. Zbytečnými chybami jsme tehdy, když mohl být zápas výsledkově rozhodnut, inkasovanými brankami nebezpečného soupeře postavili na nohy. I přes řadu neproměněných šancí se domácímu týmu podařilo vždy odskočit na uklidňující náskok a navléknout další korálek v podobě domácí výhry. Vyznavači útočného fotbalu mohli odcházet z tohoto mače spokojeni. Ale pěkně popořádku.

   Utkání začalo kvůli technickým problémům s dvacetiminutovým zpožděním. Hosté čekáním na úvodní hvizd v nevlídném počasí zřejmě prochladli, protože než se zahřáli, v 10. min. prohrávali 2:0. To když se ve 4. min u lajny uvolnil Martin Bil a pravačkou nacentroval míč na hlavu Dušana Svobody, který se zblízka nemýlil- 1:0. Domácí branka nakopla a pokračovali v aktivní hře. Odměna přišla v 10.min- Lukáš Jeřábek vysunul českou uličkou Martina Bila, který tváří v tvář brankáři nezaváhal a zvýšil na 2:0. Místo, aby naši hráči rozhodli zápas hned v jejím úvodu, své „gólovky“ Bil a Legner „zazdili“ a tím soupeře postavili na nohy. Ten se osmělil, několikrát bylo rušno v našem vápně, ale obrana v čele s Hanákem fungovala bezchybně.  I když měl soupeř územní převahu, domácí hráči zlobili brejky, které nevyužili. V této fázi se hrálo „nahoru dolů“. Když převaha soupeře uvadala a zdálo se, že se do kabin půjde za dvoubrankového vedení domácích, přišla nepochopitelná minela Chalabaly a soupeř Holešínským snížil- 2:1.  Poločas se dohrál již v klidu.

   Hosté šli do druhého dějství s odhodláním zápas otočit, ale na dlouhou dobu je zmrazil její úvod. Ve 47. min se po dlouhém odkopu nedomluvili hostující brankář s obráncem a Dušan Svoboda snad natřikrát rozjásal prochladlé ochozy- 3:1. V této fázi hráči Bučovic mohli utkání rozhodnout z brejků, ale několika šancemi po územní převaze hostů jsme někdy lehkovážně pohrdli. Nejprve domácí nastřelili tyč při závaru po standartní situaci, poté Svoboda v sólu nepřelstil hostujícího brankáře, pak Bil napřed po krásné kombinaci přestřelil soupeřovu branku a chvíli poté nastřelil po sólu tyč. K jeho nevyužitým šancím se s gólovou akcí přihlásil Chadima, ale bez kýženého gólového efektu. Hosté, kteří se dále tlačili za snížením, byli gólově odměněni. To se v 77. min u pravé lajny prosmýkl lednický záložník, přízemním centrem našel střelce Holešínského, který přes domácího obránce doslova protlačil míč do branky přes Hanákovy prsty a snížili na 3:2.  Ale o sedm minut později bylo na tribuně opět veselo. Marek Kachlík vyslal křižnou přihrávku přes beky do sóla Martina Bila, který tentokrát nezaváhal a zvýšil na 4:2. I když se hosté dostali ještě do jedné gólové šance, kterou Martin Hanák skokem pod nohy zneškodnil, konec zápasu se již v klidu dohrával. Domácí fanoušci vyznávající útočný fotbal s množstvím vstřelených branek mohli odcházet z nedělního vítězného zápasu spokojeni.

       Kachlík Ladislav, trenér FC Bučovice: „Čekal jsem, že nás čeká kvalitní celek s výbornou ofenzivou, ale mužstvo Lednice mě trochu zklamalo asi díky absenci několika hráčů. Naši borci k zápasu přistoupili od začátku zodpovědně a zaslouženě vyhráli. Na rozdíl od zápasu ve Veselí jsme chytli oba úvody poločasů a okořenili je brankami. Zápas se musel líbit divákům díky ofenzivní hře obou týmů.